![Безбар'єрний Володимир: що роблять для людей з інвалідністю](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/3e/7nuujv-0x0-2047x1365-6fquf6r7rjiksdolfff27jhoq73353eb.jpg)
Члени комітету об’їхали центральні тротуари Володимира, оглянули проблемні пішохідні переходи.
Безбар'єрний Володимир: що роблять для людей з інвалідністю
У Володимирі під час засідання комітету доступності здійснили оглядовий рейд по місту з метою визначення ділянок, які потребують першочергового поліпшення в частині забезпечення вимог доступності
Члени комітету об’їхали центральні тротуари Володимира, оглянули проблемні пішохідні переходи: в районі магазинів «Аврора» і «СІМ23» на Луцькій, на вулицях Ковельській, 71, 101, Козацькій – там, де є необхідність оперативно облаштувати пониження.
Про це інформують у Володимирській міській раді.
У районі автостанції визначили шість таких ділянок біля пішохідних переходів.
Окрім того, заїхали у кілька багатоповерхівок, де проживають особи з інвалідністю, частина яких пересувається на кріслах колісних, ознайомились із проблемними питаннями понижень у їхніх під’їздах та біля них, обговорили можливості облаштування пандусів у цих будинках, поспілкувались із цього приводу з деякими з голів ОСББ.
Також оглянули один з уже зреалізованих проєктів – пішохідний перехід поблизу будинку на Ковельській,73, який повністю виконано відповідно до всіх норм доступності і в рамках, передбачених масштабним проєктом реконструкції вулиці Ковельської. Цей великий проєкт нині зреалізувати не є можливим, але проблемні місця для полегшення руху осіб з інвалідністю, мам з дитячими візочками, людей похилого віку довести до ладу потрібно.
Радниця міського голови з питань ветеранської політики Наталя Микита порадиться з воїнами, які мають поранення і проживають у багатоповерхівках, щоб з’ясувати, як їм буде зручніше облаштувати місця їхнього проживання, визначити найважливіші їхні потреби у цьому.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/lw/2q3mbf-0x0-2048x1365-6hhyauk5bkvlwguojqqepzmpi2ylxlwq.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/ae/rtgxeh-0x0-2048x1365-2vntlk6ecewn5mjjhryihp4exaxbvaev.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/q5/lxhf6z-0x0-2048x1365-rm4l5zhrswedmjyvtc3wkky6xsvkkq5l.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/yq/6h4e7n-0x0-2048x1365-ygy7mhsqnedw2r2yrbs2zm2f2cbwtyqb.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/fd/qs4z7a-0x0-2048x1365-7ns5peqqegbsmq46eon6vf3yhliz2fdo.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/iy/egshqc-0x0-2048x1365-benmkctuct4ql2es4drp6j5u2a6zxiyd.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/wl/isatix-0x0-2048x1365-plzxbxvokubxj5lnfq4soxcrexcikwlp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/ap/ud3ep4-0x0-2048x1365-olqxn2mmltpcssea2xk2hn6auxio5ap2.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Перевірку на безбар'єрність Луцьк не пройшов (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)