Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
У селищі на Волині покращують доступність місцевої лікарні

Реалізація проєкту дала можливість покращити доступність для жінок громади у наданні медичних послуг, зокрема гінекологічних.

Фото: Фейсбук.

У селищі на Волині покращують доступність місцевої лікарні

У Торчинській громаді реалізовано проєкт «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю»

Впроваджується він за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (СВМ).

Про це інформують у Торчинській громаді.

В рамках проєкту провели аудит доступності Торчинської районної лікарні та напрацювали план заходів з покращення доступності медзакладу.

За кошти закордонних донорів було облаштовано гінекологічний кабінет: закуплено кушетку процедурну, ростомір, вагу, лампу операційну, два столи для лікарів, стільці для медиків та відвідувачів, шафу медичну, столик маніпуляційний. Крім того, завдяки співпраці з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України раніше вдалося закупити багатофункціональне гінекологічне крісло.

Реалізація проєкту дала можливість покращити доступність для жінок громади у наданні медичних послуг, зокрема гінекологічних.

Також вдалося облаштувати гігієнічні кімнати на другому та третьому поверсі лікарні. Було закуплено електричний бойлер, пральну машину, змішувачі в душову, шафи для одягу, гардеробні лавки зі стінками, дві шафи господарські.

Це дозволило комфортніше почувати себе пацієнтам, які знаходяться на амбулаторному лікуванні, покращить якість надання медичних послуг у закладі.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Безбар'єрний Володимир: що роблять для людей з інвалідністю.

Реклама Google

Telegram Channel