Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Ковельські театрали-аматори запрошують на нову благодійну виставу

Актори грають за донати. Всі зібрані кошти планують спрямувати на потреби ЗСУ.

Фото: Фейсбук.

Ковельські театрали-аматори запрошують на нову благодійну виставу

Кожна нова постановка театру «10 ряд 10 місце» – знакова подія у мистецькому житті міста Ковеля

Цього разу актори представили «Кассандру» - трагедію в античному стилі за мотивами однойменної драматичної поеми Лесі Українки.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ковельської міської ради.

За основу сюжету авторка взяла давньогрецький міф про Трою та, зокрема, про віщунку Кассандру, яка пророчила загибель міста, проте ніхто не дослухався до її слів.

Сучасна письменниця й науковець Оксана Забужко вважає, що актуальнішого для України твору годі віднайти в усій сучасній світовій літературі.

Вистава – це довготривалий процес, який поглинув колектив театру, захопив його, а результат глядач уже спостерігав на сцені.

Вибух емоцій і нескінченні овації – це все завдяки режисерській майстерності керівниці театру Альони Малюги-Мельникової, професійній грі акторів, красивим костюмам, бездоганним декораціям, продуманому світлу та звуку. Усе це викликає захоплення, повагу, проймає гордість, що Ко-вель має такий театр.

«Ми довго йшли до цієї вистави. Вона мала бути у 2022 році, але війна зруйнувала усі плани. Коли ми тоді репетирували, й тепер, багато моментів перегукуються із сьогоденням. Впевнена, хто прийшов на виставу, для себе відкрив іншу Лесю Українку – величну, глибоку, прекрасну. Українська культура - дуже багата, наше мистецтво – достойне, щоб його чули і знали у світі. І мистецтво на часі, і культура на часі», - висловила свої міркування зі сцени режисерка.

Багато прекрасних відгуків уже можна прочитати про нову постановку театралів.

«Потужна робота чудового колективу. Костюми, гра, ефекти - на рівні столичного театру. Велика заслуга пані Альони Малюги -Мельникової, яка талановито зіграла Кассандру і створила дивовижну театральну трупу із наших ковельчан. Браво!», - поділилась на сторінках соцмереж своїми враженнями Галина Голубович.

За словами керівниці театру, вони бачать свою місію у тому, щоб глядачі збагачувалися на виставах - емоційно, душевно, інтелектуально, духовно.

«Радію, що поруч зі мною йдуть однодумці, які готові до творчого пошуку, експериментів та невтомної праці над собою», – каже вона.

Важливо, що всі вистави є благодійними. Актори грають за донати. Всі зібрані кошти планують спрямувати на потреби ЗСУ.

Попереду ще багато планів і прем’єр, які вражатимуть, захоплюватимуть, викликатимуть дискусії, в які будуть залучені десятки митців та сотні глядачів. 

А 14 червня о 18.00 у народному домі «Просвіта» «10 ряд 10 місце» ще раз зіграє «Кассандру». Запрошують у сіх бажаючих відкрити для себе геніальну Лесю Українку і цей неймовірний, талановитий, самовідданий театр.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Волинському краєзнавчому музеї презентували фотовиставку, присвячену війні.

Реклама Google

Telegram Channel