Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Волинський олень, який живе на Рівненщині, приходь погостювати у селище до людей

Ім'я Борис тварині дали жителі селища Зарічне.

Фото:suspilne.media.

Волинський олень, який живе на Рівненщині, приходь погостювати у селище до людей

Ручний олень, на ім'я Борис, розгулює вулицями селища Зарічне на Рівненщині

Вперше місцеві жителі побачили його шість років тому. Вони зустрічають його майже щодня, підходять і годують. Цим Борис привернув увагу користувачів соцмереж.

Про це Суспільному розповіли місцеві жителі й Руслан Христюк, який привіз оленя у лісництво.

Ім'я Борис тварині дали жителі селища Зарічне. Тут його знають усі, тому що ледве не щодня бачать оленя на вулицях, зауважила місцева жителька Валентина Смоляк:

«Наша улюблена тварина, наша зірка, яка ходить по Зарічному, як в себе вдома. Ми кожного дня бачимо його. По нашій території часто туди-сюди ходить. У нього улюблене місце — лежати біля пошти у квітнику».

Шість років тому інженер з охорони та захисту лісу Зарічненського лісгоспу Руслан Христюк купив однорічного оленя на Волині й привіз його в Зарічненський лісгосп. Він розповів, що хотів займатися розведенням тварин і вже мав 13 самок:

«Любить яблука, банани, грушки, буряки. Вже йому й пиво наливали. Такий хлопець, що любить все», – розповідає чоловік.

Зі слів інженера три роки тому, взимку, у вольєр до оленів пробрався вовк і вбив одну з олениць. Після цього випадку Руслан випустив усіх тварин до лісу. Борис зник на дев'ять місяців. А одного дня повернувся до власника, прийшов на поріг його домівки. Пан Руслан і досі здивований, як він його знайшов. Відтоді олень часто навідується до людей.

«Наше Зарічне, не дивлячись на географічне розташування — це далеко від центру, стало відоме на всю Україну і навіть поза її межами. Всі запитують: «Зарічне — це там, де Борис?». Там, де Борис. Звичайно, закиди є, але я б не звертав на них уваги. Квіточку потоптав або зломив, можливо десь тую хотів спробувати на смак чи якесь молоде деревце. Коли були ці скарги, я особисто ходив і казав: «Наскільки грошей він вам з'їв, скажіть, яка сума? Я їх від себе вам погашу і все». На тому скарги зникають», — зауважив голова Зарічненської селищної тергромади Богдан Квачук.

Місцеві мешканці полюблять гладити та годувати Бориса. Розповідають, що у тварини є улюблений маршрут та місце для відпочинку.

А ще у Бориса є свій акаунт у TikTok, де навіть проводять прямі трансляції.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У лісах Волині олені привели потомство (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel