Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
Екоінспектори виявили стихійне звалище відходів у Луцькій громаді

Стихійні сміттєзвалища - болюча проблема на Волині.

Волинь-нова

Екоінспектори виявили стихійне звалище відходів у Луцькій громаді

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Волинській області під час проведення природоохоронних заходів (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства на території територіальних громад було виявлено стихійні смітники

Під час обстеження Луцької ТГ інспектором з ОНПС у Волинській області виявлено сміттєзвалище біля річкового порту. Інспекцією направлено лист до Луцької міської ради з вимогою щодо необхідності ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Також на території Литовезької ТГ спеціалістами Інспекції спільно з громадським інспектором було виявлено сміттєзвалище біля кладовища села Литовеж. За результатами, Литовезькою сільською радою оперативно вжиті заходи реагування щодо ліквідації виявленого сміттєзвалища.

Державна екологічна інспекція у Волинській області нагадує, що викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Якщо ви виявили несанкціоноване сміттєзвалище, просимо повідомляти Державну екологічну інспекцію у Волинській області про виявлені факти порушень через застосунок #ЕкоЗагроза або за телефоном (0332) 72-33-96.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel