Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
У наших сусідів побили працівника ТЦК: у нього черепно-мозкова травма

Працівник військкомату, на якого скоїли напад, брав участь у бойових діях на Миколаївщині і був поранений.

Фото із сайту kadrovik.ua.

У наших сусідів побили працівника ТЦК: у нього черепно-мозкова травма

Військовослужбовця доставлено у лікарню

У місті Яворів Львівської області працівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час виконання службових обов’язків вдарили важким тупим предметом по голові.

Як розповідає Служба зв’язків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП, працівник військкомату, на якого скоїли напад, брав участь у бойових діях на Миколаївщині у березні 2022 року, але після того, як отримав поранення, його перевили до служби в районному ТЦК на Львівщині.

«17 червня 2024 року він, виконуючи свої службові обов’язки, супроводжував військовозобов’язаного громадянина на проходження військово-лікарської комісії. Однак на одній із вулиць на нього напали і вдарили важким тупим предметом по голові. Юрія доставили до місцевої лікарні».

«Осколкові поранення м’яких тканин правого плеча, термічний опік полум’ям обличчя, акубаротравматичне ураження обох вух», – такий лікарський висновок написаний у довідці, виданій солдату Юрію. Ці поранення він отримав під час виконання ним обов’язків на лінії фронту в Миколаївській області наприкінці березня 2022 року.

«Закрита черепно-мозкова травма», - такий лікарський висновок написали в документі, виданому солдату Юрію сьогодні. Цю травму він отримав при виконанні своїх службових обов’язків у місті Яворів, Львівської області.

У березні 2022 року його намагалися вбити росіяни, вороги і окупанти. У червні 2024 року він постраждав уже від своїх, українців, земляків.

Якщо ви дочитали до цього моменту і не розумієте, в чім річ – ми пояснимо. Внаслідок травм, отриманих на лінії фронту, Юрія перевели на службу в РТЦК та СП міста Яворова. 17 червня 2024 року він, виконуючи свої службові обов’язки, супроводжував військовозобов’язаного громадянина на проходження військово-лікарської комісії. Однак на одній із вулиць на нього напали і вдарили важким тупим предметом по голові. Юрія доставили до місцевої лікарні.

Так чоловік отримав «подяку» за те, що свого часу гідно прийняв обов’язок і приєднався до лав ЗСУ. Подякували йому саме ті, кого він боронив. За кого віддав здоров’я і мало не втратив життя.

Звертаємося до всіх військовозобов’язаних громадян України. Не маєте сміливості приєднатися до ЗСУ – майте хоча б совість і лице про це мовчати. Не маєте розуму мовчати – не смійте піднімати руку на наших Героїв!

Вчинок таких, як Юрій, пам’ятатимуть і шануватимуть покоління. Через вчинок таких, як той, хто підняв на нього руку, їх зневажатимуть власні діти.

Нападника уже знайдено і затримано. Він відповідатиме згідно закону».

Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.

Читайте також: Скільки людей оновили дані через застосунок «Резерв+» деталі від Міноборони.

Реклама Google

Telegram Channel