Курси НБУ $ 41.23 € 44.77
Чи перенесуть Обеліск слави з площі Героїв у Володимирі

Міський голова Ігор Пальонка провів зустріч з рідними загиблих та померлих захисників.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Чи перенесуть Обеліск слави з площі Героїв у Володимирі

Голова Володимир-Волинської територіальної громади провів зустріч з рідними загиблих та померлих захисників, під час якої було обговорено кілька важливих питань

Зокрема, роботи з облаштування доріжки бруківкою на Алеї Слави, що на Федорівському кладовищі майже завершені . Наразі там залишилось встановити спеціальні засоби для того, щоб на доріжку не заїжджав транспорт. Це має бути виключно пішохідна зона.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ігор Пальонка.

Було обговорено питання щодо перенесення Обеліска слави з площі Героїв, адже дозвіл на це вже отриманий. Важливо було дізнатись позицію родин. В результаті обговорення зійшлись на думці, що це зробити варто, але після закінчення війни, адже вартість демонтажу, ексгумації могили та перепоховання останків потягне на чималу суму, яку краще використати на допомогу воїнам.

На зустрічі порушили питання встановлення банерів з портретами Героїв у центрі міста. Якщо раніше більшість родин, які і подали таку ідею, підтримували її, то нині частина вважає, що це не часі. Щодо цього питання члени родин проведуть додаткове голосування. 

Також під час зустрічі члени сімей захисників задавали питання, які їх хвилюють щодо різних сфер, і мали можливість отримати відповіді від керівників відділів, управлінь та районного центру комплектування.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У Луцьку рідним полеглих Героїв бригади Нацполіції «Лють» вручили державні відзнаки.

Реклама Google

Telegram Channel