
Ростислава Шевчика поховали на Алеї Героїв міського кладовища у Ковелі.
У місті на Волині провели в останню путь Героя «на щиті» – батька чотирьох дітей
Загиблому Ростиславу Шевчику навіки залишиться 45...
У Ковелі 16 червня попрощалися з загиблим на війні солдатом, командиром механізованого відділення механізованої роти Ростиславом Шевчиком.
Полеглому захиснику було 45 років, у нього залишилися четверо дітей, повідомили в Ковельській міській раді.


«Сьогодні наша громада провела в останню земну дорогу командира 2-го механізованого відділення 7-ї механізованої роти військової частини А5003, солдата Ростислава Володимировича Шевчика.
Ростислав народився 11 липня 1979 року в Ковелі. Навчався у ЗОШ №12, згодом здобував освіту в Старовижівському професійному ліцеї за спеціальністю тракториста. Після завершення навчання був призваний на строкову військову службу.
Працював на заводі «Ковельсільмаш», спробував заробітчанського хліба у Польщі та в росії. Разом із братом Олександром займався євроремонтами осель ковельчан.
Був одружений. У шлюбі народилося четверо дітей.
Був одружений. У шлюбі народилося четверо дітей.
Рідні згадують Ростислава добрим, щирим, працьовитим й товариським. Він був хорошим другом, братом, турботливим сином, який завжди допомагав і підтримував батьків. Щиро любив своїх дітей.

На фронт Ростислав потрапив за мобілізацією в грудні 2024 року. Служив у 156-й окремій механізованій бригаді.
З початку літа його підрозділ виконував бойові з
авдання на Сумщині, де вже тривалий час точаться запеклі бої.
Життя солдата Ростислава Шевчика трагічно обірвалося 9 червня в районі села Стецьківка.


Міський голова Ігор Чайка висловив щирі співчуття рідним Ростислава – дітям Костянтину, Валерії, Ярославу та Діані, брату Олександру, двоюрідним брату та сестрам – Олегу, Оксані та Руслані, усім, хто його знав, любив і поважав.
Поховали захисника на Алеї Героїв міського кладовища.
Вічна пам’ять і слава воїну!» – наголошують на фейсбук-сторінці Ковельської міської ради.

Читайте також: «Божевілля»: Росія пропонувала обмінювати українських дітей на їхніх військових.
