Курси НБУ $ 41.85 € 49.06
Волинянина зобов'язали сплатити майже 5 мільйонів гривень податків у державний бюджет

За чотири роки діяльності він приховав понад 32 млн грн фактичного доходу.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Волинянина зобов'язали сплатити майже 5 мільйонів гривень податків у державний бюджет

У ході досудового розслідування кримінального провадження про умисне ухилення від сплати податків у значних розмірах (ч.2 ст. 212 КК України), прокурори забезпечили відшкодування заподіяної державному бюджету шкоди у сумі 4,7 млн гривень

Слідство встановило, що волинянин упродовж кількох років здійснював будівництво та продаж житлової нерухомості, проте фактичну реалізацію збудованих об'єктів оформлював як продаж земельних ділянок.

Про це повідомляє Пресслужба обласної прокуратури.

За 4 роки такої діяльності він приховав понад 32 млн грн фактичного доходу.

У результаті цих дій державному бюджету було завдано збитків у вигляді несплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору на загальну суму 4,7 млн гривень.

У ході ж досудового розслідування волинянин визнав свою вину й сплатив усе заборговане державі в повному обсязі.

Досудове розслідування, яке провадило  Управління БЕБ у Волинській області, завершене.

Далі – слово за судом.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Рибалки, готуйте лінійки – на Волині посилюють контроль за розмірами улову.

Реклама Google

Telegram Channel