Курси НБУ $ 41.77 € 48.84
Волинянка возить допомогу на фронт, де воюють її син та чоловік

Разом - до перемоги!

Фото із сторінки Ігоря Чайки у Facebook.

Волинянка возить допомогу на фронт, де воюють її син та чоловік

Уже вп’яте цього року волонтерка Галина Войтович вирушає до Куп’янська - «на каву» до сина

 Саме так вона з усмішкою називає свої поїздки на схід, які щоразу пов’язані з передачею допомоги українським захисникам.

Про це розповів очільник Ковельської громади Ігор Чайка, який сприяє поїздкам.

«Цього разу пані Галина доставить два квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro для бійців 14-ї окремої механізованої бригади, - інформує мер. - Упродовж 2025 року підрозділи цієї бригади (в/ч А1008) отримали від Ковельської громади обладнання на понад 2 мільйони гривень. Зокрема, 6 портативних зарядних станцій, 4 супутникові модеми, 2 генератори, 9 безпілотників DJI Mavic різних модифікацій, 55 FPV-дронів.

 

 Коли ми говоримо про підтримку Сил оборони, зазвичай акцентуємо увагу на обладнанні — необхідному й надзвичайно важливому. Але за цим завжди стоять люди і їхні долі. Це — наші Захисники, волонтери, рідні військових, які докладають багато зусиль, аби служба близьких була хоч трохи безпечнішою.

Син пані Галини, Владислав, добровольцем пішов на фронт у перші дні повномасштабного вторгнення — тоді йому було лише 20 років. Її чоловік - Микола, за кілька днів приєднався до сина, повернувшись з рейсу з-за кордону. Відтоді Галина Войтович живе, працює, волонтерить. А ще — має амбітні плани започаткувати реабілітацію для військових за допомогою іпотерапії — лікувальної верхової їзди.

Я щиро вдячний людям доброї волі за добрі справи. Разом із вами Перемога стає ближчою».

 

 

Реклама Google

Telegram Channel