
Вічна пам’ять і слава Героям!
Чорна звістка прийшла на Волинь: на передовій фронту загинули двоє наших земляків
Похоронки надійшли у Ковельський район
9 липня повідомили, що у боях з російськими окупантами загинули ще двоє бійців з нашого мирного Поліського краю.
Це – Дмитро Калінчук і Олег Беценко, інформує «Суспільне Луцьк».
Дмитро Калінчук
Як повідомили у Заболоттівській громаді, на війні загинув військовослужбовець з села Заліси Дмитро Калінчук. Останній бій захисник прийняв 7 липня 2025 року.

Відомо, що волинянин поліг внаслідок авіаційного удару на Донеччині. Дату і місце прощання з Дмитром Калінчуком в громаді сповістять додатково.
Олег Беценко
Про втрату також повідомили у Старовижівській громаді — на війні загинув військовослужбовець з села Брідки Олег Беценко.

Волинянин поліг внаслідок удару російського дрона 9 липня 2025 року в районі населеного пункту Шаврове Донецької області. Дату і місце прощання з Олегом Беценком оголосять пізніше.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: Чому росіяни масово вдарили по Волині: думка експерта.
