
Будьте пильними!
Рівнянин втратив чималі кошти, скориставшись «Пакунком школяра»
Понад місяць тому в Україні стартував новий вид фінансової підтримки для батьків, чиї діти цьогоріч ідуть у перший клас
У межах програми «Пакунок школяра» родини можуть отримати державну допомогу у розмірі 5000 гривень. Однак, шахраї вже активно використовують дану схему для незаконного збагачення.
Про це повідомляє Поліція Рівненської області.
Так, днями 31-річному рівнянину в одному з месенджерів надійшла пропозиція щодо фінансової підтримки для першокласників.
Чоловік перейшов за посиланням та ввів свої особисті дані, зокрема й номер кредитної картки. У подальшому, аферисти втрутилися в його онлайн-банкінг, створили цифровий рахунок та перерахували кошти.
Таким чином, потерпілий втратив майже 60 тисяч гривень.
Правоохоронці наголошують: щоб отримати державну допомогу у межах програми «Пакунок школяра», потрібно до 15 листопада 2025 року подати заявку у застосунку «Дія» або ж у будь-якому сервісному центрі територіального органу Пенсійного фонду України.
Поліція Рівненщини застерігає: не переходьте за підозрілими посиланнями. Бережіть власні заощадження!
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Хірурги Рівного врятували пацієнтку з ураженою паразитами печінкою.
