Курси НБУ $ 41.69 € 43.80
ЯК ЗБАГАТИТИ СВІЙ ГАРДЕРОБ?

Волинь-нова

ЯК ЗБАГАТИТИ СВІЙ ГАРДЕРОБ?

Напередодні 8 Березня пропонуємо вашій увазі сторінку «Корисні поради» у царині краси і моди. Навесні не випадає виглядати непривабливо, неохайно чи блідо. Навпаки - хочеться бути бездоганною, адже от-от почнуться теплі дні, можна буде скинути пальто і полегшено зітхнути - зима скінчилася!...

Звучить дивно, але для цього шафу з одягом треба спорожнити принаймні наполовину

Усім нам хочеться добре виглядати в будь-якій ситуації, але витрачати на це не надто багато грошей і часу. Та, на жаль, не завжди таке бажання можна здійснити. А все тому, що, вибираючи ту чи іншу річ у магазині чи на ринку, ми не задумуємося над тим, чи підходить вона нам і як буде поєднуватися з іншим одягом


Для того, щоб не стояти зранку біля шафи, гарячково перебираючи варіанти: «Що сьогодні вдягнути?», слід звернути увагу на свій гардероб. Весна - найкращий час для цього. У помічники і порадники в питанні одягу ми запросили ковельського дизайнера Тетяну Кахіані. Пані Тетяна - особистість багатогранна: за фахом - бухгалтер, за покликанням - дизайнер, з успіхом моделює весільні плаття і вечірні сукні. Каже, їй приємно чути від щасливих наречених: «Про таке плаття я завжди мріяла!».
Приватним підприємництвом зайнялася десять років тому, у 2006-му разом із чоловіком Муратом заснували дизайн-студію «КахіаніТ». Відтоді постійно беруть участь у столичних та міжнародних виставках-показах. Свого часу в одязі від Тетяни Кахіані знімалися для модного журналу «Фльор до ранж» такі зірки кіно і телебачення, як Настя Каменських, Лама, співачки групи «Алібі», Інна Цимбалюк, Влада Литовченко. Про модні тенденції весільного одягу ми розповімо найближчим часом, а поки що пані Тетяна допоможе нам зорієнтуватися у кількох нагальних питаннях.
- У мене часто запитують друзі і знайомі: що краще сьогодні робити з точки зору економічної вигоди: шити речі самому чи все-таки купувати готові? - говорить Тетяна Кахіані. - Важко дати універсальну пораду. Зараз ринок перенасичений одягом як вітчизняним, так й імпортного виробництва. Однак якщо у готовому виробі ви сподобаєтеся собі, почуватиметеся комфортно і впевнено - беріть, це ваше. Коли ж шити індивідуально з усіма побажаннями клієнта, це, звісно, буде запорукою того, що одяг на довше залишиться модним. А чи вийде дешевше? Важко сказати. Ціна буде залежати від тканин та фурнітури, що використовуються, а також від того, де ви будете замовляти - у професіоналів чи у початківців.
Є ще одна проблема, що, як мені відомо, турбує наше чарівне жіноцтво. Звучить вона так: неважко виглядати модним, якщо маєш гроші, а як бути тим, у кого середні статки? Не біда. Насправді відобразити свою унікальність в одязі не так складно, як комусь здається. Навпаки, справа ця цікава і захоплююча. Навіть за відсутності великої кількості одягу можна створити свій неповторний стиль, якщо правильно поєднувати речі і дбайливо до них ставитися.
Як правило, більшість людей використовують лише 20 відсотків свого гардеробу. Щоб визначити саме ваш комплект речей, поспостерігайте протягом двох тижнів за тим, що ви носите. Це і буде перелік предметів, що визначають ваш образ. Можливо, при цьому ви побачите, що частіше змінюєте светри, блузки, кофточки, а низ залишаєте без змін або навпаки? Одна із причин: наявність у гардеробі непотрібних речей і відсутність необхідних.
Після спостережень за собою виберіть час для того, щоб перебрати одяг у своїй шафі. Для початку повиймайте все звідти на одну купу. Поруч поставте кілька целофанових пакетів або, щоб було цікавіше, кілька коробок із написами: «Геть на смітник!», «Переробити», «Хай полежить», «Віддати сестрі» або «Буду носити». І починайте ревізію. Якщо улюблений одяг виглядає не вельми ошатно, а розлучатися із ним не хочеться - відкладіть його і пошийте копії із нової тканини. Забутих, непотрібних, старих, негарних речей, а також тих, які не пасують вам по кольору, до фігури чи за розміром у шафі не повинно бути. Все, що зносилося або зіпсоване, викидайте без жалю.
Якщо річ ще більш-менш прийнятна, але набрид колір - теж відкладайте. Нехай полежить до кращих часів. Якщо виявилося багато одноманітних вдяганок, є сенс залишити тільки найкращі із них. Відібрані речі спробуйте скомпонувати у гармонійні ансамблі. Вдягайте кожну, комбінуючи її з іншими, що пасують за кольором, стилем, фактурою тканини. Найбільш вдалі варіанти запишіть на папері. Усі деталі в голові не втримаються. Приміряючи одяг, ви, звичайно, відзначите, що до повноти образу бракує якоїсь деталі, яку потрібно буде із часом купити або виготовити самій. Це нескладно, адже кожна дівчина у школі навчається шити. Краще все-таки проявити трохи ентузіазму і зробити самому хай зовсім прості, проте індивідуальні речі.
Telegram Channel