Курси НБУ $ 43.90 € 50.52
Міський голова вручив спортсменам-чемпіонам з Луцької громади сертифікати

Вітаємо! Так тримати!

Фото: Луцька міська рада.

Міський голова вручив спортсменам-чемпіонам з Луцької громади сертифікати

Сертифікати на суму 10 000 та 20 000 тисяч гривень отримали переможці та тренер

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук зустрівся зі спортсменами, які вибороли призові місця на престижних міжнародних змаганнях.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

З 5 по 15 лютого в м. Белград (Сербія) відбувся Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, де наші спортсмени показали прекрасні результати:

  • Іван Поремчук (вагова категорія 90 кг) здобув 1 місце (СК «Воїн», тренер – Андрій Зінчук);
  • Андрій Гуславський (вагова категорія 83,9 кг) — 3 місце (СК «Воїн», тренер – Андрій Зінчук);
  • Назар Тарасевич (вагова категорія 56,7 кг) — 3 місце (СК «Воїн», тренер – Андрій Зінчук);
  • Дмитро Петріщев (вагова категорія 70,3 кг) — 3 місце (СК «GARDA», тренер – Михайло Савчук, отримав відзнаку за вихованця).

З 14 по 21 лютого в м. Пловдив (Болгарія) відбувся Чемпіонат Європи зі стрільби з Лука в приміщенні. Збірна команда України (юніори) у фіналі здобула перемогу над італійцями та виборола золото Чемпіонату Європи.

Олександр Димарчук (КЗ «КДЮСШ 1 ЛМР», тренер – Олег Дучимінський) здобув золото у командному заліку, а також виборов бронзу Чемпіонату Європи в особистому заліку.

Ігор Поліщук привітав чемпіонів з високими досягненнями та подякував їм за те, що незважаючи на повномасштабну війну та всі труднощі, як фізичні, так і емоційні, складний фінансовий стан в державі, вони займаються спортом, представляють наше місто та країну на різних змаганнях і досягають високих результатів.

«Я дякую вам за те, що ви є мотивацією для дітей та молоді. Ви — приклад того, яких результатів можна досягти, якщо всіма силами вкладатися у справу, бути дисциплінованим та відповідальним. Бажаю, щоб якомога швидше настав міцний справедливий переможний мир, щоб повернулися всі наші захисники, серед яких також багато спортсменів, які захищають нашу країну на фронті», - сказав Ігор Поліщук.

Він вручив чемпіонам, а також їхнім тренерам грошові сертифікати за високі досягнення у спорті.

Спортсмени та їх тренери, в свою чергу, подякували Ігорю Поліщуку за опіку над спортивною галуззю. Вони зазначили, що відчувають постійну підтримку і це мотивує та надихає.

 
 
 
 
 
 
 

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: «Золото» для Волині: прикордонник підняв прапор України на п'єдесталі в Греції.

Реклама Google

Telegram Channel