10 тисяч доларів за «липову» інвалідність.
158 «втікачів»: на лаві підсудних опинилися волинські прикордонники
Обвинувальний акт щодо 6 інспекторів скеровано до суду
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо шістьох прикордонників, які допомагали чоловікам призовного віку незаконно перетинати державний кордон.
Про це повідомляє ДБР.
Слідство встановило, що з жовтня 2023 року по січень 2024 року інспектори свідомо не проводили належний контроль під час перевірки документів. Вони вносили до баз неправдиві дані про нібито наявність інвалідності у чоловіків, хоча жодних підтверджень не було.
У результаті щонайменше 158 осіб незаконно виїхали до Польщі через пункт пропуску на Волині. Вартість «послуги» сягала до 10 тисяч доларів з людини.
Фігурантів викрили у листопаді 2025 року спільно з оперативно-розшуковим відділом 6 прикордонного загону.
Усіх шістьох судитимуть за сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон із використанням службового становища та порушення правил несення служби в умовах воєнного стану. Санкції передбачають до 10 років позбавлення волі.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Відшкодував мільйони та задонатив на ЗСУ: на Волині судитимуть забудовника за махінації з податками.