Курси НБУ $ 43.89 € 51.77
Сумні вісті з фронту: на війні загинули двоє волинян

Світла пам'ять!

Фото ілюстративне.

Сумні вісті з фронту: на війні загинули двоє волинян

Вічна та світла пам'ять!

18 квітня стало відомо, що в боях за Україну проти російської армії загинули ще двоє військовослужбовців із Волинської області. Це — Антон Хвостюк і Валерій Бондар.

Про це повідомляє Суспільне.Луцьк.

Антон Хвостюк

У Рожищенській міській раді підтвердили загибель під час виконання бойового завдання 26-річного військового Антона Хвостюка. Боєць служив у війську на посаді оператора безпілотних літальних апаратів 5-ої окремої штурмової Київської бригади. Проживав із родиною в селі Літогоща Луцького району. 

 

Поліг захисник 14 квітня 2026 року в районі села Долинка Запорізької області внаслідок удару ворожого FPV-дрона по пункту дислокаційного пілотування.

У зв'язку із загибеллю волинянина у Рожищенській громаді оголосили траур 19-21 квітня, а також у день поховання. Про дату та час поховання загиблого захисника Антона Хвостюка повідомлять згодом.

Валерій Бондар

У Дубечненській громаді сповістили про загибель на фронті 44-річного військовослужбовця Валерія Бондаря. Воїн народився й проживав у селі Кримне Ковельського району.

 

Загинув боєць під час виконання бойового завдання 16 квітня 2026 року біля села Микільське Сумської області. У чоловіка залишилися сестри й мама.

Про дату, час зустрічі траурного кортежу та чин поховання воїна в громаді сповістять додатково.

Читайте також: «Скорботний день: Камінь-Каширська громада втратила ще двох захисників».

 
 

Реклама Google
 

Telegram Channel