Многії літа!
Повертайся якнайшвидше додому: сьогодні на Горохівщину линуть звідусіль вітання воїну Ігореві Єлісєєву
Сьогодні, 23 червня, день завітав із сокровенним святом до всієї нашої родини - ювілеєм найкращого для нас у світі чоловіка, батька, дідуся, господаря, воїна 116 ОМБР горохівчанина Ігоря Андрійовича ЄЛІСЄЄВА
Наш дорогий імениннику!
Ми щохвилинно чекаємо Твого повернення з війни, щоб мирними днями Ти почувався щасливим у колі найдорожчої сім’ї, родини, друзів всевмілим господарем в світлиці й саду, чоловіком, який залюбки змайструє будь-яку потрібну в домі річ, а на дозвіллі поспішить за грибами на власноруч складеній «машинці»…
Молимося, щоб Твій ювілей став провісником здійснення нових задумів та планів.
Ми даруємо Тобі найгарніші дарунки - нашу вдячність та повагу за Твою порядність, упевненість, надійність і яскраве сонце нашої любові - за Твою за Твою доброту, щирість, ніжність, життєрадісність, хист бути мудрим порадником, доброзичливцем, бойовим побратимом, оптимістом і класнючим Кумом!
Нехай на всіх стежках Тебе оберігає Ангел-охоронець і наша молитва.
Міцного Тобі здоров’я й удачі!
Повертайся якнайшвидше додому!
З любов’ю і повагою дружина Ольга, син Олександр із дружиною Наталею, внуки Сашко, Єва, Михайлик, уся родина, кума Леся Влашинець із сином Михайлом і всі Ваші друзі з газети «Волинь».