Курси НБУ $ 44.88 € 51.10
У колишньому райцентрі на Волині НМТ складають на 200 балів!

Браво, хлопці!

Фото: Маневицький ліцей N2.

У колишньому райцентрі на Волині НМТ складають на 200 балів!

Таких талановитих учнів виховали в Маневичах

У Маневицькому ліцеї № 2 двоє випускників продемонстрували максимальний результат на національному мультипредметному тесті з математики.

Про це повідомили в навчальному закладі і місцеве видання «Нова доба».

200 балів із математики отримали учні Сачковський Андрій та Остапчук Андрій.

Браво, хлопці!
Браво, хлопці! Фото: Маневицький ліцей N2.

  200 балів із математики отримали учні Сачковський Андрій та Остапчук Андрій.

У ліцеї зазначають, що такий результат став наслідком наполегливої підготовки, відповідальності та підтримки педагогів і батьків. Високі досягнення учнів назвали спільною перемогою всієї шкільної спільноти.

Реклама Google

Окрему подяку висловили вчителям математики Ользі Наумчук та Світлані Панько, які допомагали учням готуватися до тестування та розкрити свій потенціал.

У навчальному закладі побажали випускникам нових звершень і подальших успіхів у навчанні та житті.

Зараз також читають: На Волині одразу п’ятеро учнів одного ліцею отримали по 200 балів на НМТ.

Telegram Channel