Браво, хлопці!
У колишньому райцентрі на Волині НМТ складають на 200 балів!
Таких талановитих учнів виховали в Маневичах
У Маневицькому ліцеї № 2 двоє випускників продемонстрували максимальний результат на національному мультипредметному тесті з математики.
Про це повідомили в навчальному закладі і місцеве видання «Нова доба».
200 балів із математики отримали учні Сачковський Андрій та Остапчук Андрій.
200 балів із математики отримали учні Сачковський Андрій та Остапчук Андрій.
У ліцеї зазначають, що такий результат став наслідком наполегливої підготовки, відповідальності та підтримки педагогів і батьків. Високі досягнення учнів назвали спільною перемогою всієї шкільної спільноти.
Окрему подяку висловили вчителям математики Ользі Наумчук та Світлані Панько, які допомагали учням готуватися до тестування та розкрити свій потенціал.
У навчальному закладі побажали випускникам нових звершень і подальших успіхів у навчанні та житті.
Зараз також читають: На Волині одразу п’ятеро учнів одного ліцею отримали по 200 балів на НМТ.