Курси НБУ $ 44.87 € 50.88
Випускниця з Луцька отримала максимальні 200 балів на НМТ з англійської мови

Так тримати!

Фото: facebook.com.

Випускниця з Луцька отримала максимальні 200 балів на НМТ з англійської мови

Високий бал відкриває для Софії двері найкращих закладів вищої освіти

Учениця 11-В класу Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Софія Момонт отримала 200 балів з НМТ з української мови.

Про це повідомили на сторінці навчального закладу.

У ліцеї наголошують, що це досягнення стало результатом наполегливої праці, цілеспрямованості та віри у власні можливості.

«Попереду — нові звершення, широкі перспективи та двері найкращих закладів вищої освіти. Нехай цей успіх стане лише першим кроком до великих перемог! Щиро дякуємо вчителям української мови — Наталі Святославівні Реці, Олені Миколаївні Лобур та Аллі Степанівні Волох — за професіоналізм, підтримку та відданість своїй справі. Пишаємось нашими учнями й педагогами», – йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: У колишньому райцентрі на Волині НМТ складають на 200 балів!.

Реклама Google

Telegram Channel