Так тримати!
Випускниця з Луцька отримала максимальні 200 балів на НМТ з англійської мови
Високий бал відкриває для Софії двері найкращих закладів вищої освіти
Учениця 11-В класу Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Софія Момонт отримала 200 балів з НМТ з української мови.
Про це повідомили на сторінці навчального закладу.
У ліцеї наголошують, що це досягнення стало результатом наполегливої праці, цілеспрямованості та віри у власні можливості.
«Попереду — нові звершення, широкі перспективи та двері найкращих закладів вищої освіти. Нехай цей успіх стане лише першим кроком до великих перемог! Щиро дякуємо вчителям української мови — Наталі Святославівні Реці, Олені Миколаївні Лобур та Аллі Степанівні Волох — за професіоналізм, підтримку та відданість своїй справі. Пишаємось нашими учнями й педагогами», – йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У колишньому райцентрі на Волині НМТ складають на 200 балів!.