Суд розірвав договір.
Заборгував понад 600 тисяч: у бізнесмена забрали 18 гектарів землі під Луцьком
Завдяки прокуратурі Підгайцівській громаді повернуто земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Господарський суд задовольнив позов Підгайцівської сільської ради про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки, за яку орендар систематично не сплачував орендну плату.
Про це повідомляє Відділ інформаційної політики обласної прокуратури.
Прокурори встановили, що суб'єкт господарювання узяв в оренду земельну ділянку земель промисловості площею майже 18 гектарів на території Підгайцівської сільської ради.
Проте згодом орендар заборгував понад 600 тисяч гривень орендної плати, питання щодо стягнення яких вирішується в судовому порядку органами ГУ ДПС у Волинській області.
Прокурори в суді домоглися розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині сільраду знову спіймали на порушенні земельного закону.