Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
У Луцькому районі у каналізаційни люк провалилися люди: загинула жінка

Відкритий люк.

Фото: ілюстративне.

У Луцькому районі у каналізаційни люк провалилися люди: загинула жінка

Трагедія сталася у селі Романів Підгайцівської громади

Вчора, 25 червня,  двоє людей провалилися у каналізаційний люк.

Про це інформують Волинські Новини

На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.

Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.

Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині у державну власність повернули понад 32 га лісу.

Реклама Google

Telegram Channel