Відкритий люк.
Людина і суспільство
У Луцькому районі у каналізаційни люк провалилися люди: загинула жінка
Трагедія сталася у селі Романів Підгайцівської громади
Вчора, 25 червня, двоє людей провалилися у каналізаційний люк.
Про це інформують Волинські Новини.
На місці події працювали рятувальники ДСНС, правоохоронці та медики.
Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, на жаль, від отриманих травм жінка померла.
Чоловіка швидкою доставили у медичний заклад. Він перебуває в реанімації.
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: На Волині у державну власність повернули понад 32 га лісу.
Реклама Google