Троє наших земляків визволені з російського полону.
Стали відомі імена волинян, які повернулися з російського полону
Маємо хороші новини
Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це повідомляє т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Серед звільнених волинян:
- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну!
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: З російської неволі повернулися ще 160 Захисників.