ВОЛИНЯНКА ГОТУЄТЬСЯ ЗМАГАТИСЬ В КОРЕЇ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91

ВОЛИНЯНКА ГОТУЄТЬСЯ ЗМАГАТИСЬ В КОРЕЇ

Студентку третього курсу Луцького інституту розвитку людини, майстра спорту міжнародного класу Валентину Тішко-Савчук рішенням тренерської ради включено до складу збріної команди України для участі у Всесвітніх студентських іграх, що відбудуться 20—25 серпня у Кореї.

Ось уже впродовж багатьох років Волинь успішно готує спортсменів високого класу, якими комплектуються збірні команди України. З недавнього часу значну роль у цьому відіграє і Луцький інститут розвитку людини. Досить лише згадати імена майстра спорту міжнародного класу з футболу, срібного призера Паралімпійських ігор 2000 року в Австралії Ігоря Литвиненка, майстра спорту міжнародного класу, який виборов три срібні та одну бронзову медаль на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів-інвалідів у Німеччині Юрія Костюка та багатьох інших вихованців вузу.
І ось ще одна приємна звістка з Києва: студентку третього курсу Луцького інституту розвитку людини, майстра спорту міжнародного класу Валентину Тішко-Савчук рішенням тренерської ради включено до складу збріної команди України для участі у Всесвітніх студентських іграх, що відбудуться 20—25 серпня у Кореї. Валентина — єдина спортсменка, яка буде представляти нашу область на цих престижних змаганнях.