РЕАЛІЇ ЖИТТЯ: чи треба давати слюсареві за якісну роботу «чайові»?
Останнім часом побутові негаразди змушували ведучого цієї рубрики звертатися за допомогою в Луцьке ЖКП-3 та службу «Волиньгазу»...
Останнім часом побутові негаразди змушували ведучого цієї рубрики звертатися за допомогою в Луцьке ЖКП-3 та службу «Волиньгазу».
І ось що порадувало. Серйозні ввічливі спеціалісти з’являлися в обумовлений час, надалі пропонували свою допомогу, залишали номери телефонів і не дихали перегаром, як це було років двадцять тому. Навіть соромно було пропонувати пляшку. Це вже сервіс майже по-європейськи. А за якісну роботу в Європі дають чайові. Можливо, наше «віддячування» повинно бути офіційним?