Із благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта цими днями була звершена Божественна літургія у храмі-каплиці на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, що діє у Луцькому слідчому ізоляторі...
Із благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Луцького і Волинського Ніфонта цими днями була звершена Божественна літургія у храмі-каплиці на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, що діє у Луцькому слідчому ізоляторі.
Літургію звершив настоятель каплиці священик Богдан Гринюк, а таїнство сповіді провів духівник ув’язнених області голова єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи протоієрей Георгій Шевчук. Капличка на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, покровительниці засуджених, тут була відкрита завдяки співпраці між обласним управлінням Держдепартаменту України з питань виконання покарань і Волинською єпархією УПЦ ще в листопаді 2003 року. Відвідувати її мали можливість засуджені особи, що тут відбувають покарання. Спочатку богослужіння проводились тільки на великі православні свята. Окрім того, традиційно на свято Миколая і Різдво Христове керівництво ізолятора запрошувало студентів семінарії з вертепом. У капличці постійно відбуваються таїнства Хрещення, звершуються богослужіння. Усе це покращує загальний психологічний клімат серед засуджених. 6 березня цього року відбулось підписання угоди між управлінням Державної пенітенціарної служби України в області та Волинською єпархією УПЦ.