— Іноді мені буває дуже незручно через те, що я розмовляю уві сні...
— Іноді мені буває дуже незручно через те, що я розмовляю уві сні. — Ой, чи варто хвилюватися через таку дрібницю?! — Для тебе дрібниця, а на роботі вічно з мене сміються. Із колекції нашого читача Миколи Шафети. с. Сьомаки Луцького району.