СІЛЬСЬКІ ОБРІЇ: поле родить, бо головний агроном на місці
Як ми рідко славимо людей хліборобської праці. Міщани вже позабули, що головною фігурою на селі колись був агроном...
Як ми рідко славимо людей хліборобської праці. Міщани вже позабули, що головною фігурою на селі колись був агроном.
Як пише Світлана Зозуля, таким і є головний агроном СГТзОВ «Романів» Луцького району Володимир Середа, який вже двадцять п’ять літ не зраджує ні своїй посаді, ні своєму господарству. Та й з дружиною, яка подарувала йому трьох дітей, він у шлюбі — 26 років. Указом Президента України Володимира Середу нагороджено ювілейною медаллю з нагоди 21-річчя Незалежності України. Це як додаток до його «золотого» ювілею, який зустрів трудівник у цьому році. — Робочий день у мене нормований тільки взимку, як замерзне земля й випаде сніг. А нині від світання й до смеркання — в полі, — констатував Володимир Віталійович. Його керівник Віталій Заремба у розмові зазначив: — Та сам лише факт, що головний агроном працює у цій якості 25 років, вже є свідченням того, що це — спеціаліст із великої букви. На досить бідних ґумусом романівських землях вдається вирощувати пристойні врожаї усіх сільськогосподарських культур.