89-річна Васа Андріанівна Остап’юк із села Менчичі Іваничівського району народила і виховала семеро дітей...
89-річна Васа Андріанівна Остап’юк із села Менчичі Іваничівського району народила і виховала семеро дітей.
Все життя жінка трудилася в колгоспній ланці, втратила здоров’я через важку селянську працю. Але має нагороду від Бога, бо подарував їй велику родину: тішиться зараз 20 внуками, 18 правнуками, однією праправнучкою. За важкий щоденний труд, недоспані ночі дякували цій Матері, як й іншим 27 багатодітним жінкам, які мешкають в Іваничівському районі, голова райдержадміністрації Лідія Томашевська, заступник голови райради Руслан Голодюк. Не всі вони через незадовільний стан здоров’я мали можливість прибути на урочистість із нагоди вручення їм посвідчень «Мати-героїня». Замість Васи Андріанівни, яку параліч прив’язав до ліжка, документ отримала її невістка Галина Яківна. Під час розмови з кореспондентом газети вона попросила допомогти роздобути інвалідний візок для мами. Голова райдержадміністрації Лідія Томашевська запевнила, що найближчими днями хворій багатодітній жінці його завезуть. На Іваничівщині 189 жінкам присвоєно почесне звання «Мати — героїня». Народити й виховати порядними людьми багато дітей — то справді великий подвиг, констатує Алла Лісова.