ДОБРІ ЗВІСТКИ: загорілося світло і в «неперспективному» селі
Подвійне свято відзначали минулого тижня мешканці прибузького села Млинище Іваничівського району. Історія його є непростою — млинищан кілька разів переселяли із власних домівок…
Подвійне свято відзначали минулого тижня мешканці прибузького села Млинище Іваничівського району. Історія його є непростою — млинищан кілька разів переселяли із власних домівок. Востаннє, коли в 1946 році провели кордон з сусідньою Польщею, село перенесли за чотири кілометри від Бугу. Тепер його сусідом є відома на усю Україну шахта №10. Але те, що в цьому невеличкому населеному пункті, яке через невелику кількість мешканців, відсутність будь–якої соціальної інфраструктури колись віднесли до неперспективних, живуть працьовиті й цілеспрямовані люди, свідчить той факт, що свого часу вони домоглися газифікації, а за кілька останніх років зуміли побудувати церкву. А напередодні Дня Незалежності у «неперспективному» селі за сприяння районної влади загорілося світло. Трансформаторну підстанцію, яка освітлюватиме приєвропейське село, котре видно і на польському боці, освятив настоятель Свято–Введенського храму отець Олександр Петерчук. А районні керівники пообіцяли, що і спорудження церкви буде завершено, і школу газифіковано, і дорогу відремонтовано. Надію на те, що це слова, які стануть незабаром дійсністю, висловила наш власкор Алла Лісова.