Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
ЮВІЛЕЇ: 20-річчя  церкви відзначено  поштовою маркою

Волинь-нова

ЮВІЛЕЇ: 20-річчя церкви відзначено поштовою маркою

Минулої п’ятниці віряни Української православної церкви Київського патріархату відзначили в селі Пустомити Горохівського району 20-річчя свого храму, що має назву Різдва Пресвятої Богородиці...

Минулої п’ятниці віряни Української православної церкви Київського патріархату відзначили в селі Пустомити Горохівського району 20-річчя свого храму, що має назву Різдва Пресвятої Богородиці.

Літургію з цієї нагоди у храмі здійснив єпископ Володимир-Волинський преосвященніший Матфей спільно із благочинним Горохівського благочиння УПЦ КП митрофорним протоієреєм Андрієм Сидором, настоятелем сільської церковної громади отцем Стефаном Крефлером та численними священнослужителями.
Відбувся також мітинг, на якому керівники села та району привітали церковну громаду з ювілеєм, а єпископ Матфей вручив начальникові Горохівського центру поштового зв’язку №7 Петрові Рузаку та голові ПОСП «Русь» із сусіднього села Мирне Романові Притолюку благословенні грамоти. Ними відзначено їх за активне сприяння розвиткові сільського храму. До речі, храм Різдва Пресвятої Богородиці в Пустомитах є першою в Горохівському районі новозбудованою церквою Київського патріархату. Споруджено її за кошти сільської громади та ще існуючого тоді в селі колективного сільгоспутворення «Мир», яке очолював нинішній начальник центру поштового зв’язку Петро Рузак. Отже, будучи в минулому безпосередньо причетним до будівництва церкви в селі, нинішній її ювілей він відзначив тим, що видав з цієї нагоди та подарував церкві лист поштових марок, повідомив наш власний кореспондент Петро Боярчук.
Telegram Channel