Курси НБУ $ 44.30 € 51.54
ЗА ГАНЕБНУ ПОРАЗКУ ВИБАЧИВСЯ… АХМЕТОВ

Волинь-нова

ЗА ГАНЕБНУ ПОРАЗКУ ВИБАЧИВСЯ… АХМЕТОВ

Натомість головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу у фіаско своєї команди в Леверкузені звинуватив… суддів...

Натомість головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу у фіаско своєї команди в Леверкузені звинуватив… суддів...

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2014. 3-Й ТУР


Петро ПАС


Група А. «Байєр» (Німеччина) — «Шахтар» (Україна) — 4:0 (1:0 — Кісслінг, 22 хв.; 2:0 — Рольфес, 50, з пенальті; 3:0 — Сем, 57; 4:0 — Кісслінг, 72).
— Суддя зламав гру і судив в один бік. Уже у двох поспіль лігочемпіонських матчах «Шахтаря» результат зробили арбітри. Відсутність поваги до нашої команди чітко простежується… — замість того, щоб попросити вибачення в уболівальників за ганебну поразку, ніс ось таку ахінею на післяматчевій прес-конференції Луческу.
Що тут скажеш: поганому танцівнику завжди щось заважає. От, наприклад, нещодавно у Львові, коли «Шахтар» програв «Карпатам» 2:3, винними в Луческу виявилися… хлопчаки, які занадто повільно подавали м’яч. Тренер не картає себе, що відверто прогадав із захисною тактикою на матч із «Байєром», бо його команда не звикла грати у захисний футбол. А ще більше провалився із атакою. Чесно скажу, у мене викликали лише іронічну посмішку регулярні верхові передачі у штрафний майданчик леверкузенців, адже наперед було відомо, що височенні німецькі захисники легко виграють м’яч у донецько–бразильських малюків…
Наступного дня після ганебної поразки українського чемпіона у ЗМІ з’явилися повідомлення, що післяматчевий коментар Луческу в Німеччині дуже розгнівив і почесного президента донецького «Шахтаря» Рината Ахметова і той терміново викликав тренера на килим.
— Це неправда. З Луческу ми й так зустрічаємось майже щодня. Зустрінемось і сьогодні. Але не для того, щоб шукати винних, — сказав трохи пізніше найбагатший в Україні чоловік. — Розумієте, коли наша команда перемагає — ми найщасливіші у світі, коли програє — найнещасніші. Сьогодні у нас болить душа. Якщо команда програла, то винні всі, починаючи з мене. Тому я прошу в уболівальників вибачення за матч із «Байєром». Але хочу запевнити, що рук ми не опускаємо. Та й курчат по осені рахують. У нас попереду ще є три матчі. Переконаний, що і тренери, і футболісти зроблять усе, щоб потішити уболівальників грою і результатом. Нагадаю сезон 2010/11 років, коли ми програли в Лондоні «Арсеналу» — 1:5, але потім вийшли з групи і грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. І зараз я впевнений у завтрашньому дні нашої команди.
До речі, героя матчу — 29-річного форварда «Байєра» Штефана Кісслінга, який двічі розписався у воротах Андрія П’ятова і заробив пенальті, влітку намагалося переманити київське «Динамо», але нападник відмовив, оскільки хоче виступати у сильнішій місцевій Бундеслізі і в Лізі чемпіонів.
Результат іншого матчу групи «А»: «Манчестер Юнайтед» (Англія) — «Реал Сосьєдад» (Іспанія) — 1:0.

Турнірна таблиця групи «А»:
№ Команда І В Н П З: П О
1. «Манчестер» 3 2 1 0 6:3 7
2. «Байєр» 3 2 0 1 8:5 6
3. «Шахтар» 3 1 1 1 3:5 4
4. «Реал Сосьєдад» 3 0 0 3 1:5 0.


ЛІГА ЄВРОПИ-2014. 3-Й ТУР

Група «В». «Чорноморець» (Україна) — «Лудогорець» (Болгарія) — 0:1 (Златінскі, 45).
-50 можливостей ми не в силі створити за матч, але 5-6 таких, що можна було забивати, мали. Але не скористалися жодною. Не вистачає майстерності. І невезіння теж сьогодні мало місце, — заявив після другої поспіль домашньої поразки в Лізі Європи наставник одеситів Роман Григорчук. Шанси команди вийти з групи до 1/16 тепер не великі.
Результат іншого матчу групи «В»: «Динамо» (Загреб, Хорватія) — ПСВ «Ейндховен» (Нідерланди) — 0:0.
Турнірна таблиця групи «В»:
№ Команда І В Н П З: П О
1. «Лудогорець» 3 3 0 0 6:0 9
2. ПСВ «Ейндховен» 3 1 1 1 2:2 4
3. «Чорноморець» 3 1 0 2 2:4 3
3. «Динамо» З. 3 0 1 2 1:5 1.

Група «Е».«Пасуш де Феррейра» (Португалія) — «Дніпро» (Україна) — 0:2 (0:1 — Ротань, 83; 0:2 — Коноплянка, 86).
-Валідольна була гра. Адже на 83-й хвилині ми тільки забили. Якщо чесно, у той момент я так видихнув, ніби джек–пот зірвав у казино, — зізнався після фінального свистка півзахисник дніпрян Євген Коноплянка.
Результат іншого матчу групи «Е»: «Фіорентина» (Італія) — «Пандурій» (Румунія) — 2:0.
Турнірна таблиця групи «Е»:
№ Команда І В Н П З: П О
1. «Фіорентина» 3 3 0 0 8:1 9
2. «Дніпро» 3 2 0 1 4:2 6
3. «Пандурій» 3 0 1 2 1:5 1
3. «Пасуш де Феррейра» 3 0 1 2 1:6 1.

Група «G». «Динамо» (Київ, Україна) — «Тун» (Швейцарія) — 3:0 (1:0 — Ярмоленко, 35; 2:0 — Мбокані, 60; 3:0 — Гусєв, 79).
-Андрію Ярмоленку вдалось забити красивий м’яч після свого дня народження. У 24 роки в нього удар з’явився (усміхається), вітаю його з цим, — у четвер у півзахисника киян Романа Безуса був привід для радощів і жартів. — Звичайно, розслаблятися нам рано, адже це лише перша перемога в Лізі Європи. Як моє здоров’я після операції на серці? Дякую, мене вже нічого не турбує — рвусь у бій.
Результат іншого матчу групи «G»: «Генк» (Бельгія) — «Рапід» (Австрія) — 1:1.
Турнірна таблиця групи «G»:
№ Команда І В Н П З: П О
1. «Генк» 3 2 1 0 4:2 7
2. «Динамо» К. 3 1 1 1 5:3 4
3. «Тун» 3 1 0 2 2:5 3
4. «Рапід» 3 0 2 1 3:4 2.

На фото: «Байєр-04» вкинув нам 4…
Telegram Channel