ОЛБРАЙТ НЕ ПУСТЯТЬ В УКРАЇНУ? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

ОЛБРАЙТ НЕ ПУСТЯТЬ В УКРАЇНУ?

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що колишній держсекретар США Мадлен Олбрайт повинна бути оголошена персоною нон-грата в Україні...

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляє, що колишній держсекретар США Мадлен Олбрайт повинна бути оголошена персоною нон-грата в Україні. “Я вважаю, що потрібно негайно оголосити її (Мадлен Олбрайт) персоною нон-грата для України, тому що вона загрожує Україні”, – сказав Симоненко. За його словами, у середу Олбрайт заявила: “Якщо не відбудуться вибори так, як ми хочемо, ми закриємо всі рахунки фізичних і юридичних осіб за кордоном”. “Це нахабство, якого світ давно не бачив. А щодо України – це просто хамська поведінка”, – заявив лідер комуністів.
У понеділок в американській газеті “Нью-Йорк таймс” була опублікована стаття Олбрайт, у якій колишній держсекретар США висловила стурбованість ситуацією зі свободою слова в Україні і здивування щодо того, що Сполучені Штати надто стримано реагують на це. Водночас Олбрайт не казала про закриття усіх рахунків. Вона лише зазначила: “Якщо ж вибори [в Україні] будуть нечесними, керівництво України повинно знати, що вступ до західних інституцій сповільниться, і що їхні власні банківські рахунки і привілейовані візи їм не гарантовані. Як і у випадку, якщо партія Кучми буде перекроювати Конституцію на свою користь”.