Курси НБУ $ 41.28 € 47.91

ЗНОВУ ДНІ ЖАЛОБИ

У Володимирі-Волинському в останню путь провели Дмитра Головіна, який загинув на Сході України в районі Дебальцевого...

У Володимирі-Волинському в останню путь провели Дмитра Головіна, який загинув на Сході України в районі Дебальцевого

Богдана КАТЕРИНЧУК, Валентин СТАВСЬКИЙ


Народився Дмитро 1981 року. Закінчив загальноосвітню школу № 5 у Володимирі–Волинському та Нововолинське профтехучилище, служив в армії, працював на ТзОВ «Гербор–Холдинг». Був мобілізований до Збройних сил України торік улітку. Дмитро виховував двох дітей — 12–річного сина і 8–річну дочку. Відспівували воїна у соборі Різдва Христового. Поховали його на міському кладовищі.
Дні жалоби були і на Рівненщині — в зоні АТО загинув 23–річний Іван Охмак родом із села Лугове Дубровицького району. Він виконував бойове завдання під містом Дебальцевим. До армії був призваний торік у серпні. Проходив службу на посаді водія польового вузла зв’язку.
Сотні свічок і лампадок запалали у селах Загребля і Велюнь цього ж району в пам’ять про ще одного героя АТО — 23–річного Олександра Ярмоліча. Він помер у лікарні міста Щастя від ран, отриманих під час обстрілу бойовиками Луганської ТЕС.
Telegram Channel