Курси НБУ $ 41.28 € 47.91

ЗНАЙШОВ ЛЕГКИЙ «ЗАРІБОК»

До чергової частини Луцького районного відділу міліції надійшла заява від 67-річного місцевого жителя з приводу його пограбування..

До чергової частини Луцького районного відділу міліції надійшла заява від 67-річного місцевого жителя з приводу його пограбування

Алла РЕВУНЕЦЬ

У гаманці, який забрав зловмисник, було 400 гривень і 90 доларів США. За словами потерпілого, сталося це обідньої пори. Грабіжник стежив за пенсіонером, який попрямував від поштового відділення до магазину. І коли чоловік вийшов із торгового закладу, вихопив гаманець і втік. Працівники сектору дільничних інспекторів міліції встановили, що грабунок ― справа рук 21-річного жителя Луцького району, який у минулому вже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
На чужі гроші він придбав собі мобільний телефон, а братові ― кросівки та спортивний костюм. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.
Telegram Channel