Позавчора троє невідомих проникли в будинок 47-річного жителя Любомля і, погрожуючи фізичним насильством, викрали з помешкання гроші та мисливську зброю...
Позавчора троє невідомих проникли в будинок 47-річного жителя Любомля і, погрожуючи фізичним насильством, викрали з помешкання гроші та мисливську зброю...
Олег ПЛАЗОВСЬКИЙ
О третій годині ночі у чергову частину Любомльського відділу поліції надійшло повідомлення про цей злочин. На місце події виїхали слідчо–оперативні групи Головного управління Національної поліції України в області та районного відділу поліції, а також фахівці кінологічної служби. З’ясувалося, що троє чоловіків у масках із прорізами для очей, розбивши вікно, проникли в будинок. У помешканні зловмисники пригрозили 41-річній дружині господаря і заволоділи металевим сейфом, у якому була 1 тисяча доларів та зареєстрований мисливський карабін. За фактом розбійного нападу слідчі відкрили кримінальне провадження.