НА ЧЕСТЬ 12-РІЧНОГО АРТЕМА ОБЕРЕМЧУКА «ВЕРЕС» ОДЯГНЕ ЧОРНІ ПОВ’ЯЗКИ…
Не стало палкого уболівальника рівненської команди...
Не стало палкого уболівальника рівненської команди
Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ
Друга ліга. «Арсенал-Київ» (Київ) — «Верес» (Рівне) — 1:2 (0:1 — Яременко, 45+2 хв.; 1:1 — Домбровський, 62; 1:2 — Волошинович, 65). Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 23 квітня. 14 градусів. 450 глядачів. Суддя Олександр Омельченко (Слов’янськ). «Верес»: Семено, Пінчук, Ткачов, Логінов, Зозуля (Спичка, 59), Скоцький, Малиш, Коблюк (Таргоній, 86), Волошинович, Лакуста (Лиховидько, 62), Яременко. Головний тренер Володимир Мазяр. Якщо взяти до уваги, що «Верес» ще жодного разу не перемагав цього суперника у гостях (три поразки і одна нічия) і на цей матч не зміг виставити трьох гравців основи — Ярослава Рафальського, Бориса Орловського і Дениса Притиковського, то прогноз на підсумковий рахунок міг бути песимістичним. Однак всупереч застереженням статистів, команда Володимира Мазяра зуміла виграти у господарів досить принципову зустріч. В уже компенсований до першого тайму час Антон Яременко добив м’яч у сітку після того, як воротар «канонірів» парирував удар Богдана Скоцького. У другій 45-хвилинці суперники упродовж трьох хвилин зуміли обмінятися забитими м’ячами. Спочатку господарі розіграли штрафний і після кількох рикошетів Андрій Домбровський зрівняв рахунок. А згодом Ростислав Волошинович на мить випередив голкіпера киян Сергія Сітала і забив гол, який вирішив долю матчу. До речі, цей форвард відзначився у другому поєдинку поспіль — тиждень перед цим у грі з «Енергією» з Нової Каховки (2:0). Інші матчі 20-го туру закінчились так: «Мир» — «Скала» — 0:3, «Барса» — «Реал Фарма» — 0:1, «Кремінь» — «Кристал» — 2:1, «Арсенал-Київщина»—«Буковина» — 0:2, «Енергія»—«Нікополь-НПГУ» — 4:2, «Інгулець» — «Колос» — 1:0. 30 квітня «Верес» на своєму полі о 15.00 прийматиме команду «Мир» із Горностаївки. На цей матч рівненські футболісти вийдуть з чорними пов’язками на честь свого 12-го гравця — 12-річного хлопчика Артема Оберемчука (на фото), який так мріяв стати футболістом, але помер від онко. Гра розпочнеться з хвилини мовчання. До речі, екс-захисник луцької «Волині» (2002—2004 рр.), а згодом народного клубу «Верес» Любомир Гальчук, який зараз виступає за канадський клуб «Ukraine United» із Торонто, у складі своєї нової команди став переможцем товариського турніру і вікторію в ньому присвятив Артему Оберемчуку. Перед відльотом за океан він подарував хлопчику свою футболку...
Пряма мова Ігор СУРКІС, президент ФК «Динамо» (Київ), напередодні матчу проти «Шахтаря» у Львові 1 травня: Я сказав гравцям, щоб вони довго не гуляли і не святкували, щоб довести Мірчі Луческу, що ми по праву стали чемпіонами. Думаю, у Львові глядачі побачать супербитву найсильнішої команди України і півфіналіста Ліги Європи... На наступний сезон у київського «Динамо» теж завдання № 1 — стати чемпіонами. Так, ми не можемо псувати кар’єру Андрію Ярмоленку, Олександру Драговічу та іншим гравцям, яких треба відпускати з команди, але маємо терміново знайти їм заміну. Мені імпонує, що Ребров довіряє молоді, тому з Сергієм Станіславовичем я готовий хоч сьогодні підписати новий контракт одразу на 5 років.