Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Інопланети добувають на Місяці корисні копалини (фото)

Волинь-нова

Інопланети добувають на Місяці корисні копалини (фото)

У цьому впевнені уфологи, які вивчали зроблені із космоса фотографії поверхні планети наших найближчих сусідів у Всесвіті

Дослідники позаземних цивілізацій переконані, що на світлинах чітко видно предмет, що нагадує антену і відкидає тінь. Кажуть, це частина бази інопланентян, які перебувають на супутнику Землі. Ба більше, стверджують, що ті давно там добувають корисні копалини. А чом і ні, як ми і на Землі не можемо виловити незаконних копачів бурштину?Недарма ж, мовляв, американці припинили висадку своїх астронавтів на планету.При цьому один із фінських уфологів відверто звинувачує NASA у тому, що це акосмічне агентство уже давно про все знає. Недарма ж, мовляв, американці припинили висадку своїх астронавтів на планету. Та й трохи раніше уфологи нібито розгледіли на світлинах місячної поверхні предмет, що нагадував космічний апарат.


Тим часом скептики кажуть, що на фото – звичайний метеозонд, який при фотозйомках на великій дистанції може здаватися ближче до місяця, ніж це є насправді.


Що тут далі писати – дивіться фото. 

Telegram Channel