Пропонують замінити стенд героїв АТО і Небесної сотні у Луцьку на барельєф
Це питання розглянули під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради
На комісії розглянули питання про виділення 200 тисяч гривень на розширення нинішнього стенду Героїв. Окрім лучан, які загинули у боротьбі за Україну, робоча група по цьому питанню пропонує вносити на стіну імена усіх волинян, які загинули під час Революції Гідності та на сході України.
«Буде встановлена додаткова конструкція, де розмістять ще 150 фотографій. Довжина стенду становитиме 6 метрів», – повідомив директор КП «Луцькреклама» Олександр Ковальський.
Пропозиція замінити стенд Героїв АТО і Небесної сотні на барельєф, який варто розмістити на стіні монастиря бернардинів, що на Театральному майдані Луцька, пролунала від голови фракції «Народний контроль» у Луцькій міській раді Павло Данильчук.
"На жаль, кількість загиблих воїнів збільшується. Не можемо щоразу змінювати фотостенд. Потрібно по-іншому підійти до меморіалізації наших Героїв. Є гарний проект стіни Небесної сотні у Рівному, яку розробив митець Юрій Журавель. Можливо, нам варто зробити подібну стіну на монастирі, щоб дані на ній можна було оновлювати певний період часу», – запропонував депутат.