У «торнадівців» своя версія конфлікту в Лук’янівському СІЗО: «Відрізав частину вуха у знак протесту» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58

У «торнадівців» своя версія конфлікту в Лук’янівському СІЗО: «Відрізав частину вуха у знак протесту»

Ніби одного з їхніх ув’язнених побратимів намагаються довести до самогубства

Конфлікт у Лук’янівському СІЗО між правоохоронцями та затриманими в ізоляторі бійцями розформованої роти «Торнадо» трапився після того, як один з «торнадівців» відрізав собі частину вуха. Про це повідомив екс-боєць «Торнадо» з позивним «Батя», новину передає «Преса України».«Інформація про те, що захопили зброярню – неправда».Він заявив, що у нього немає інформації про спробу захоплення правоохоронців бійцями «Торнадо». Боєць пояснив, що конфлікт виник через те, що одного з ув’язнених намагаються довести до самогубства. В знак протесту один із екс-бійців «Торнадо» відрізав собі частину вуха.


«Зараз хлопець знаходиться у лікарні швидкої допомоги. Що сталося, ми точно не знаємо. Інформація про те, що захопили зброярню – неправда», – заявив він.


Раніше глава Київської поліції Андрій Крищенко розповів, що конфлікт, який виник між правоохоронцями та екс-бійцями батальйону «Торнадо» в Лук’янівському СІЗО, уже вичерпано, і ніякого захоплення охорони не відбувалося.