Трагедія на Одещині: 2-річна дівчинка померла від випарів отрути для щурів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Трагедія на Одещині: 2-річна дівчинка померла від випарів отрути для щурів

Медики зробили усе можливе для реанімації дитини, але врятувати її не вдалося

До жителів села Софіївка Березовського району Одещини приїхали погостювати подружжя з трьома дітьми.Діти і дорослі отруїлися парами таблетованої отруйної речовини, яку господарі приватного будинку використовували для боротьби з пацюками.Невдовзі 2-річну дівчинку доставили до лікарні в стані клінічної смерті, також госпіталізували її 4-річного брата. Також були госпіталізовані бабуся і дідусь – господарі будинку, повідомляє УНІАН.


Медики зробили усе можливе для реанімації дівчинки, але врятувати її не вдалося. За попередніми даними, діти і дорослі отруїлися парами таблетованої отруйної речовини, яку господарі приватного будинку використовували для боротьби з пацюками.


Батьки дітей і третя дитина (13-річна) не постраждали. За даним фату відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини) КК України. Проводяться відповідні експертизи.