Тіло й душу зцілювали біля монастиря
Традиційно в перший день святого Водохреща, велике дійство відбувається на ставку поблизу Низкиницького Успенського чоловічого монастиря, що межує з містом Нововолинськом
Серед «моржів» були депутати Нововолинської міської ради, мешканці шахтарського міста та навколишніх сіл, серед яких і чимало жінок.
Роксолана ВИШНЕВИЧ
Монахи на чолі з настоятелем, архімандритом Вікентієм після святкового богослужіння організували місце для купання в Йорданській воді. Прихильники водохрещенського загартування мали можливість спочатку опівночі, а тоді - в обідню пору зануритися з цілющу купіль. Перед початком священики здійснили чин освячення води. Серед «моржів» були депутати Нововолинської міської ради, мешканці шахтарського міста та навколишніх сіл, серед яких і чимало жінок. Опісля всі бажаючі мали можливість зігрітися трав’яним монастирським чаєм.
Водохрещенські купання також були організовані в селах Павлівка та Михалє Іваничівського району.