Арабських дітей оштрафували через візит Кім Кардашян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Арабських дітей оштрафували через візит Кім Кардашян

Волинь-нова

Арабських дітей оштрафували через візит Кім Кардашян

Міністерство суспільного розвитку ОАЕ оштрафувало центр для дітей-інвалідів в Дубаї за візит американської зірки

Штраф на заклад наклали через організацію програми відвідування без попереднього узгодження з міністерством, передає Depo.ua з посиланням на Khaleej Times.У міністерстві створено спеціальну комісію, яка займається розслідуванням цієї ситуації. Про величину штрафу не повідомляють.За інформацією видання, в міністерстві створено спеціальну комісію, яка займається розслідуванням цієї ситуації. Про величину штрафу не повідомляють. Кардашян під час візиту до ОАЕ минулого тижня зустрілася з дітьми з Rashid Paediatric Therapy Centre і привезла їм футболки зі своїм зображенням.


Згідно з чинним в ОАЕ законодавством, реабілітаційним центрам та неурядовим організаціям заборонено отримувати благодійні внески у будь-якій формі. Перед подібними візитами, пов'язаними з внесками або висвітленням в ЗМІ, ці організації повинні завчасно отримати письмове схвалення з боку влади. Як заявили в міністерстві, вони б не дали дозволу на подібний візит у разі звернення до них центру, оскільки він не відповідає традиціям і звичаям ОАЕ.


Своєю чергою в центрі пояснили, що у них не було часу заздалегідь проінформувати міністерство, бо Кардашян попросила не повідомляти ЗМІ про її візит.


Проте центр був зобов'язаний погодити фотографування дітей з Кардашян, зокрема у футболках, які вона презентувала. За словами представників міністерства, погодження є одним із заходів захисту приватного життя дітей центру.