Курси НБУ $ 44.50 € 50.86

Власників автомобілів в анексованому Криму попередили про нові штрафи

Автомобілісти, які проживають на території анексованого Росією Криму і не сплатили окупантам «транспортний податок за 2015 рік», в сукупності заборгували понад 31 млн. рублів (трохи більше 14 млн гривень)

Податкова служба окупаційної влади готує документи для стягнення боргів з автовласників через суд. Про це інформує ZAXID.NET з посиланням Кafanews.



Усього платникам податків так званої «Республіки Крим» було направлено понад 65 тис. вимог про сплату податків і зборів.



Прес-служба так званого кримського управління Федеральної податкової служби поширила повідомлення: «Більше 31 мільйона рублів числиться за фізичними особами, які не сплатили транспортний податок за 2015 рік. За даними фактами готуються матеріали для стягнення в судовому порядку».


Усього платникам податків так званої «Республіки Крим» було направлено понад 65 тис. вимог про сплату податків і зборів. Податкові вимоги отримали всі організації, громадяни та індивідуальні підприємці. По закінченні строків добровільного погашення заборгованості, - вісім робочих днів з дати отримання вимоги, - до них застосовуватиметься механізм зупинення операцій за рахунками, а також стягнення заборгованості у безспірному порядку з рахунків, відкритих в установах банків.


Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Криму почалися рейди на автомобілі з українськими номерами.

Telegram Channel