На Волині повідомлено про підозру директору лісового господарства, який завдав шкоди природі на понад 2 мільйони гривень (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99
На Волині повідомлено про підозру директору лісового господарства, який завдав шкоди природі на понад 2 мільйони гривень (Відео)

Волинь-нова

На Волині повідомлено про підозру директору лісового господарства, який завдав шкоди природі на понад 2 мільйони гривень (Відео)

Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Прокуратурою Волинської області повідомлено директору Державного підприємства «Ковельське лісове господарство» про підозру у вчиненні ним незаконної порубки дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду, перевищення службових повноважень, які  спричинили державним інтересам тяжкі наслідки, та службового підроблення.Керівник підприємства подавав завідомо неправдиві офіційні документи для отримання дозволів на проведення суцільних санітарних рубок та вибіркових санітарних рубок.Прокурори спільно зі співробітниками управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України встановили, що керівник підприємства із середини січня по березень минулого року, перевищуючи надану йому владу та службові повноваження, подавав завідомо неправдиві офіційні документи для отримання дозволів на проведення суцільних санітарних рубок та вибіркових санітарних рубок та забезпечив видачу головним лісничим лісового господарства лісорубних квитків на здійснення санітарних рубок на земельну ділянку, яка вибула з користування підприємства, що призвело до незаконної порубки дерев і завдало шкоди навколишньому природному середовищу в розмірі понад 2,1 млн. грн.     
Лісового правоохоронця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.


Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади – відео.