Займайте чергу – завтра почнуть продавати квитки на Євробачення-2017
Вартість складатиме від 8-ми – до 500-от євро
Близько 70 тисяч квитків будуть продані на 9 концертів пісенного конкурсу, що пройде в травні в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Зокрема, вони продаватимуться на 6 репетицій, два півфінали та фінал Євробачення-2017, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу НТКУ.
Подбали про те, щоб квитки на шоу були доступними для всіх верств населення – від закоханих студентів до заможних людей.
Виконавчий директор пісенного конкурсу Євробачення Йон Ола Санд розповів: «Ми раді, що квитки надійшли в продаж так швидко, попри деяку затримку. Впевнені, що НСТУ знайшла надійного партнера, компанію Concert.ua, і їхній сервіс стане найзручнішим способом придбати квитки на довгоочікувану подію для величезної кількості фанів Євробачення з різних країн. Також ми переконані, що всі, хто придбає квитки, чудово проведуть час в Києві уже цього травня».
Ціна квитків варіюватиметься від 8 до 500 євро. «Ми дотримуємося нашого слогану пісенного конкурсу Євробачення-2017 – «Шануймо розмаїття». Саме тому подбали про те, щоб квитки на шоу були доступними для всіх верств населення – від закоханих студентів до заможних людей», – зазначив заступник генерального директора ПАТ НСТУ Павло Грицак.
62-й конкурс пісні Євробачення пройде в Києві завдяки перемозі Джамали на пісенному конкурсі 2016 року, який відбувся у Стокгольмі, Швеція. Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 травня і 11 травня, а фінал конкурсу відбудеться 13 травня 2017 року. Україна прийме конкурс вже вдруге.