Курси НБУ $ 28.78 € 35.21

Ситуація в АТО загострилася, ЗСУ мають дозвіл адекватно реагувати на провокації противника

Про це заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко під час зустрічі з військовими аташе іноземних держав у Києві

За словами Віктора Муженка, підрозділи, які виконують завдання в зоні АТО, мають право адекватно реагувати на всі ті порушення, які мають місце в зоні проведення операції, передає «Інтерфакс-Україна».Вогонь у відповідь з нашого боку у декілька разів менший, ніж із боку противника.«Із позавчорашнього дня ми спостерігаємо збільшення кількості мінометних обстрілів, обстрілів із гармат, також застосування танків. Зокрема, останні противник застосовував учора по населеному пункту Авдіївка. У повноваженнях командирів - приймати рішення у відповідь на ті чи інші дії противника», - сказав Муженко.


При цьому він наголосив: «Вогонь у відповідь з нашого боку у декілька разів менший, ніж із боку противника. Переважно дії противника мають неорганізований характер».


Начальник Генерального штабу поінформував, що за минулу добу внаслідок обстрілів, зокрема й танкових, у районі Авдіївки троє українських військовослужбовців загинуло, десятеро дістало поранень; також загинув один мирний житель, двоє дістало поранення.