Роботи волинського фотографа можна побачити в редакції газети «Волинь-нова»
Виставка робіт Миколи Зінчука відкрилася у приміщенні редакції
Сергій НАУМУК
Народився Микола Зінчук у селі Куснище Любомльського району. Перші знімки надсилав у районну газету ще школярем. З 1969 року працював фотокореспондентом у газеті “Молодий ленінець”, а з 1976 року — у газеті “Радянська Волинь” (нині “Волинь-нова”).
Виставка «На старих фотографіях всі молоді...» приурочена 70-річчю від дня народження Миколи Зінчука експонувалася у Волинському краєзнавчому музеї. Там було представлено майже 1 тисячу фотографій, меморіальні речі та фотообладнання з редакційної лабораторії.
Після завершення частина робіт майстра перекочувала у редакцію газети “Волинь-нова”, де Микола Зінчук працював 28 років. Тепер відвідувачі мають можливість подивитися на людей, які вихопив об’єктив пана Миколи.
Фото Олександра ФІЛЮКА.