Савченко з бойовиками в Донецьку сходила до українських військовополонених (Фото)
А що – Путін дав добро! Цікаво тільки, чи пила потім «водяру» із сепаратистами?
Народний депутат Надія Савченко повідомила, що побувала у двох камерах на території бойовиків «ЛДПР», де утримують українських полонених. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, інформує «Українська правда».
«Поспілкувались з хлопцями. Умови жахливі, сирість, холод. Речі від рідних передали».
«Відвідали дві камери, де утримують шість наших військовополонених. Поспілкувались з хлопцями. Умови жахливі, сирість, холод. Речі від рідних передали. Чекаємо до завтра. Обіцяли дати можливість відвідати всіх, хто є в Мінських списках», – написала вона.
Водночас Патрік Ланкастер, що висвітлює подію зі сторони бойовиків, оприлюднив у себе в Твіттері фото Савченко в Донецьку.
Як відомо, раніше в п’ятницю, народний депутат України фракції «Блок Петра Порошенка» Тетяна Ричкова повідомила, що Савченко підбурювала військовослужбовців до повалення влади в Україні, і закликала Генеральну прокуратуру і СБУ розслідувати дії нардепа.
Однак сестра Надії Савченко Віра спростувала ці слова Ричкової.