За одержання неправомірної вигоди судитимуть заступника начальника Маневицької виправної колонії №42 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

За одержання неправомірної вигоди судитимуть заступника начальника Маневицької виправної колонії №42

Прокуратура Волині у максимально стислі строки завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні з ознаками корупції

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Як відомо волинянам, 14 лютого цього року при одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 тис. грн. затримано одного із заступників начальника Маневицької виправної колонії №42.14 лютого цього року при одержанні неправомірної вигоди в сумі 2 тис. грн. затримано одного із заступників начальника Маневицької виправної колонії №42.Встановлено, що посадовець за неправомірну вигоду в загальній сумі 4 тис. грн. мав намір здійснити вплив на членів відповідної комісії виправної колонії, аби «вирішити питання» щодо застосування до засудженого умовно-дострокового звільнення від відбування подальшого покарання.


Усього десять днів знадобилось органу досудового розслідування для збору достатньої кількості доказів вини правоохоронця, завершення розслідування та скерування обвинувального акта до суду.


При цьому, задля оперативності досудового розслідування та ухвалення у подальшому рішення судом, використано надану Кримінальним процесуальним кодексом України можливість укладення із підозрюваним угоди про визнання винуватості.


Дії посадовця кваліфіковано за ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України -  зловживання впливом, тобто одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.


Від посади правоохоронець відсторонений.


Далі – слово за судом.