Тепер кожен зможе відчути себе астронавтом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Тепер кожен зможе відчути себе астронавтом

Аерокосмічне агентство NASA презентувало симулятор роботи у відкритому космосі, де кожен може відчути себе астронавтом Міжнародної космічної станції

В каталозі програмного забезпечення NASA 2017-2018 опубліковано десятки додатків і бібліотеки відкритих кодів, повідомляє «Еспресо» з посиланням на TechCrunch.Користуватися всіма інструментами можна абсолютно безкоштовно.У каталозі є вузькоспеціалізований софт, який навряд чи зможе використовувати людина, що не займається професійно розробкою літальних апаратів. Але є і додатки, за допомогою яких люди можуть спостерігати за космічним простором і Землею. Користуватися всіма інструментами можна абсолютно безкоштовно


Тут є програма, що дозволяє отримувати найсвіжіші супутникові знімки Землі або додаток, за допомогою якого можна відстежувати стихійні лиха на ній. Для тих, хто хоче спробувати відкрити нову планету, опублікована програма, що моделює траєкторії будь-яких об'єктів Сонячної системи. 


Найдоступнішою для широкого кола користувачів є оновлена гра-симулятор Station Spacewalk, що дозволяє відчути себе астронавтом МКС, який проводять роботи у відкритому космосі. Сама гра була розроблена агентством в 2010 році.


Під час гри доводиться ретельно обстежити Міжнародну космічну станцію, щоб виявити і нейтралізувати критичні поломки. При цьому доводиться враховувати особливості космічної роботи, наприклад, стежити за залишком кисню і користуватися тільки реальними інструментами, які допомогли б справжньому астронавту в ремонті станції.


Як відзначають в NASA, все місії в грі засновані на справжніх завданнях, які доводилося виконувати екіпажу МКС. Пограти в симулятор можна як в браузері, так і скачавши його на комп'ютер.